içinde ,

Yengeç Burcu Ünlüleri

Yengeç Burcu Ünlüleri içeriğimizden merhabalar.Hep dolu içerik üretecek halimiz yok.Birazda boş fakat eğlenceli içerik üretelim istedik.Bundan sonra Burçlar ve goy goy kategorisinde bu tarz içerikleri görebilirsiniz.İçeriğimize başlamadan önce Yengeç Burcu özellikleri nelermiş hep birlikte görelim.

Daha sonrasında ise Yengeç Burcu Türk Ünlüleri ve Yengeç Burcu Yabancı Ünlüleri hep birlikte öğrenelim.Bu arada o kadar güzel isimler var ki Yengeç Burcu olmamdan dolayı gerçekten gurur duydum.

Bu arada son bir not Instagramda En Çok Takipçisi Olan ünlüler içeriğimiz ilginizi çeker diye düşündük.


Yengeç Burcu Özellikleri 22 Haziran – 23 Temmuz

Yaşamlarında ki neredeyse her konuda aşırı derecede hassas,alıngan ve kuruntululardır. Yengeç’leri tanımlayan sözcük ‘Hissederim’ dir. Yengeç burcuna olan kişilerin sorumluluk duyguları çok gelişmiştir.İşlerinde ise mükemmelliyetçi olmalarıyla tanınırlar.Bu özelliklerinin aynısını karşı taraftanda bekledikleri için pek de anlaşılabilir karakter değildirler.Halk tabiriyle gıcık tiplerdir:) Bir yengeç olarak gurur duydum.İyi günlerinde neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlıdırlar. Fakat herhangi belirgin bir neden olmadan somurtkan ve alıngan olabilirler. Arkadaşlarını ve yakınlarını çok sevseler de bunu pek belli etmezler. Kendilerini herhangi bir şekilde inciten kişileri zor bağışlarlar ve yapılan hareketi asla unutmazlar. Yengeç’ler müziğe ve dinsel konulara karşı ilgilidirler. Sabırlı olan Yengeç’ler tartışmalardan kesinlikle hoşlanmazlar. Duygularını sessiz bir şekilde saklarlar.

YENGEÇ BURCU TÜRK ÜNLÜLERİ

Listemize ilk olarak Yengeç Burcu Türk Ünlüleri yazarak başlamak istedik.Bir sonraki başlıkta Yengeç Burcu Yabancı Ünlüleri bulabilirsiniz.Şimdiden iyi eğlenceler


1.Aşkın Nur Yengi

Türk Pop Müziğinin ustalarından Aşkın Nur Yengi 3 Temmuz 1970’de İstanbul’da doğdu. Bir döneme gerçekten damgasını vurdu.


2.Rahmi Koç

Türk sanayisinin ve ekonomisin bu noktalara gelmesinin ana faktörlerinden biridir dersek abartmış olmayız. Şu aralar emekliliğin tadını çıkaran Rahmi Koç 20 Temmuz 1930’da Ankara’da doğdu.


3.Deniz Seki

Uyuşturucu ve hapishane sürecinde zorlu günler yaşasa da hala Türk Pop müziğinde ayakta kalmayı başardı. Deniz Seki 1 Temmuz 1970’de İstanbul’da doğdu.


4.Sezen Aksu

Sezen Aksu için minik serçe bizce az kalır.Türk Popunun Kartalı desek yerli yerinde olur.Yıllardır her neslin sevdiği, Sezen Aksu 13 Temmuz 1954’de Denizli’de doğdu.


5.Ata Demirer

Türk komedisinin yeni nesil komedyenlerinden olan Ata Demirer’i çok sevdik.O bizi seviyor mu bilmiyoruz fakat biz bayılıyoruz.Şu aralar inzivaya çekilmiş olmasının üzüntüsünü yaşıyoruz. Ata Demirer 6 Temmuz 1972’de Bursa’da doğdu.


6.İsmail YK

Biz onu ilk kez Yurtseven Kardeşler grubunda gördük ve sevdik.Nerdesin,90 60 90 , Allah Belanı Versin vb parçalarıyla çoştuk ve hüzünlendik. İsmail Yk 5 Temmuz 1978’de Almanya’nın Hamm şehrinde doğdu .


7.Yıldız Tilbe

Yıldız abla için söylenecek çok şey var fakat yorumsuz yayınlamak istedik. Yıldız Tilbe 16 Temmuz 1966’da İzmir’de doğdu.


8.Serenay Sarıkaya

Bu hoş ve alımlı kadın yani hepimizin sevdiği 1 Temmuz 1991 yılında İstanbul’da doğdu.


9.Tuğba Büyüküstün

Son dönemler güzelliği ve yaptığı iyi projelerle anılan güzel oyuncu bizleri adeta büyülüyor. Tuba Büyüküstün 5 Temmuz 1982’de İstanbul’da doğdu.


10.Tan Sağtürk

Baleyi resmen bu yakışıklı adamdan öğrendik desek abartı olmaz.Bir dönem Baleyi ve Baletliği hayatımıza sokan ve cahil beynimize aşılayan, Tan Sağtürk 14 Temmuz 1969’da İzmir’de doğdu.


11.Türkan Şoray

Türk sinemasının sultanı olarak bildiğimiz Türkan Şoray 28 Haziran 1945’te, İstanbul’da doğdu.


12.Barış Akarsu

Aramızdan ayrılan bu güzel adam Barış Akarsu’da Yengeç Burcuna sahip.Barış Akarsu 29 Haziran 1979 Amasra’da Dünya’ya geldi.Özlemle anıyoruz…


13.Reha Muhtar

Evet evet Reha Muhtar’da bir Yengeç Burcu.Nedense hiç ama hiç şaşırmadık.Haber Spikerliği zamanında gönlümüze oturan Reha Muhtar  21 Temmuz 1959  tarihinde İstanbul’da doğdu.


14.Harun Kolçak

Yakın zamanda kaybettiğimiz Harun Kolçak 15 Temmuz 1955 tarihinde İstanbul’da Dünyaya geldi.


YENGEÇ BURCU YABANCI ÜNLÜLER

Yengeç Burcu Türk Ünlüleri sıralamasından sonra sıra geldi Yengeç Burcu Yabancı Ünlüler kısmına,o halde hemencik listemize geçelim ve bakalım Yengeç Burcuna sahip Yabancı ünlüler kim?


15.Tom Cruise

Tom Cruise 3 Temmuzda Dünyaya gelmiş ve burcu Yengeçtir.Tipi gerçekten Yengeç Burcunu anımsatıyor.


16.Pamela Anderson 

Pamela Anderson diye yazılır güzellik diye okunur.Bu güzel kadın 1 Temmuzda doğdu.


17.Josh Holloway

Lost dizisinin çapkın ve ukala adamı Josh Holloway 20 Temmuzda Dünyaya geldi.


18.Selana Gomez

Castin Bibırla olan ilişkisiyle tanıdığımız güzel oyuncuda Yengeç Burcu.


19.Mike Tyson

Vurduğu yerden güllerin fışkırdığı efsanevi boksörde Yengeç burcuna sahip.


20.Robin Williams 

Seni unutan kurusun komik adam. Robin William Yengeç kervanından.


21.Kanye West 

Kanye West  babada yengeç burcundan.


22.Ariana Grande

Güzel şarkıcıda bu burç familyasından.


23.Amanda Cerny 

Amanda Cerny  yengemiz hiç göstermese Yengeç burcu kadınıymış Şaşırdık mı şaşırdık.


24.Camila Mendes 

İnternet de araştırırken bulduk ve listeye ekledik.Bizde yeni tanıştık kim olduğu hakkında en ufak bir bilgimiz yok.


25.Lele Pons

Instgramdan tanıdığımız güzel bayanda Yengeç burcuymuş.


Yengeç Burcu Ünlüler Video

Video açılmaz ise BURADAN ilgili videoya ulaşabilrisiniz.


Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir