içinde , ,

Seks Turizminin Yapıldığı Ülkeler

seks turizmi

Seks Turizminin Yapıldığı Ülkeler listemizden herkese merhaba.Ülkemizde malum deniz-güneş ve kültür turizmi var.Fakat öyle ülkeler var ki insanların büyük bir kısmı sadece bundan dolayı ziyaret ediyor.

Seks Turizmi bazı ülkeler için çok ciddi bir gelir kaynağı oluyor.İnsanlar bu yüzden 1000’lerce dolar gözü kapalı harcayabiliyor.

Örnek vermek gerekirse ülkemize gelen turistler tüm ihtiyaçları için ortalama 800 USD civarında gelir bırakıyor.

Seks turizminin yaygın olduğu ülkelerde 2 katına hatta 3 katına kadar çıkabilmektedir.

Bu kadar gelire rağmen lanet olsun diyoruz Seks Turizmine.Çünkü bayanlar,kadınlar vs… mal değildir ve böyle pis emellere konu edilemez.Hele hele reşit bile olmayan çocuk işçileri de düşündükçe tüylerimiz diken diken oluyor.

Sağda solda bu sene Tayland’a, Moldova’ya falan gideceğim diye böbürlenen kişiler varsa hiç düşünmeden yanınızdan uzaklaştırın ve ilişkiyi kesin…..

NOT:İçeriğimiz sadece bilgi amaçlı verilmiş olup bu tarz eylemleri ve alışkanlıkları övmemektedir.


1.Tayland

sex turizmi

Seks Turizminin Yapıldığı Ülkeler dendiğinde kuşkusuz herkesin aklına gelen ilk yer Tayland’dır.Tayland bu işin başkenti olarak görülmektedir.İşin ilginç yanı burada çalışan işçilerin neredeyse %65’i erkek veya trans bireylerdir.Gerçekten ilginç bir yer olarak nitelendirebiliriz.Aman erkekler yanlış topa girmeyen mazallah:)


2.Hollanda

Belki de Seks Turizminin yapıldığı en temiz ve iyi ülkedir.Nedeni ise açık ve net.Kurallar Hollanda da çok açık ve nettir,kimse zorla bu işi yapamaz ve çocuk işçilerin çalışma durumu bile düşünülemez.Bundan dolayı da Hollandayı bir kez daha insan haklarına verdiği değer ve saygıdan dolayı tebrik ederiz.


3.Dominik Cumhuriyeti

İlgili turizm alanında son dönemler en yüksek ivmeyi kazanan ülkelerden birisidir.Ülkede 600.000 – 1.000.000 arası seks işçisi olduğu kabul edilmektedir.Özellikle Avrupadan ve Amerikadan gelen erkekler değişik fantazilerini gerçekleştirmek için fırsat bulurlar.


4.Kamboçya

sex turizmi

Kamboçya da fuhuş için çok sıkı yasalar olsa da başarılı olamamışlardır.Ülkeye her sene otobüs dolusu adam turlar düzenlemektedir.Ülkede işçilere sık sık şiddet ve hakaret olayları da yaşanıyor.Ne diyelim Allah akıl fikir versin…


5.Kenya

sex turizmi 2

Kenya da eski zamanlar gece hayatı sadece evde uyumak olarak tanımlanırmış.Yırtıcı hayvanlardan korunmak için yapılan bu alışkanlık şu aralar değişmiştir.Artık insan dediğimiz acılar maalesef geceleri av partileri veya değişik fantaziler gerçekleştirmektedir.Kenya son yıllarda Avrupa’nın ve Amerikalı turistlerin gözdesi haline gelmiştir.


6.Filipinler

Filipinler de son dönemler adını bu turizm alanında sıkça duyuran ülkeler durumuna düşmüştür.Listeye baktığımız zaman ekonomik durumu kötü olan ülkelerin seks turizmi alanında ilerlediğini görüyoruz.Yani ekmek kavgası ve geçinmek için bu işi yaptıkları su götürmez bir gerçek.


7.Kolombiya

Kolombiya’yı genelde uyuşturucu kartelleriyle başı belada olan bir ülke olarak tanıdık.Fakat seks turizminde de son dönemler adını çok duyar olduk.Koombiya da işler biraz farklı yürümekteymiş.Müşterileri dış görünüşüne göre fiyatlandırabiliyorlarmış.Yani işçi sizin dış görünümünüze göre bir fiyat belirliyor.İlginç olmuş biraz…


8.Endonezya

sex turizmi

Endonezya seks turizmiyle başı dertte olan ülkeler arasındadır.Ülkede dini olarak zaten yasaklanmış.Töre ve kültür faktori de işin içine girince huzursuzluk biraz daha artıyor.Endonezya hükümetinin onca çabası ve uğraşına rağmen bir türlü önüne geçilememiştir.


9.İspanya

İspanya da seks turizmi farklı bir perspektife sahiptir.Gönülülük esasıyla yapılan ülkelerden bir tanesidir.Özellikle IBIZA adası seks turizminin merkezi haline gelmiştir.Paranın değilde statünün önemli olduğu nadir merkezlerden…


10.Brezilya

Brezilya, egzotik hayatı,güzel insanları ve muhteşem doğasıyla turizmin en renkli yaşandığı yerlerden.Fakat Brezilya hükümetinin tüm uğraşlarına rağmen seks turizminin önüne geçememiştir.

Bizden şimdilik bu kadar.Tabi ki kimse kimsenin hayatına müdahale edemez,fakat zorlanılan kadınlar ve çocukları düşündükçe de insanın midesi kalkmıyor değil.Daha güzel bir dünya için biraz empati çok güzel olabilir.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir