içinde

Polonezköy Country Club Nasıl Bir Yer? [VBLOG]

Yeni bir vblogtan herkese merhabalar.Bu videomuz da Polonezköy de yer alan Polonezköy Country Club’ı inceledik.Yabancılık çekmeyesiniz diye söyleyelim,diğer adı Polonezköy Hayvanat Bahçesi.

Her dönem maalesef Ege,Akdeniz gezemiyoruz.Bu durumlar da İstanbul içerisinde yer alan güzel yerleri keşfe çıkıyoruz.

Yine bir haftasonu ve yine akılda aynı soru.Nereye gitsek bu haftasonu? Dedik ve kendimizi Polonezköy’e attık.Gitmişken hem yüzelim,hem gezelim ve eğlenelim istedik.Yol da bizi Polonezköy Country Club’a çıkardı.

İyi ki de çıkardı.Çünkü çok ama çok eğlenceli 2 gün geçirdik.Elif zaten dünyalar kadar yüzdü ve bilinçsizce kendini havuza atıp durdu.Bende geri kalmadım tabi ki de.

Dostlar bu arada tüm detayları zaten videoda belirttiğimizden bu yazılı açıklamada sadece sohbet etmek istedik sizlerle diğer Vblog yazılarımızda olduğu gibi.

Polonezköy Hayvanat Bahçesi

Neyse konumuza geri dönelim.Biz hem konaklama, hem hayvanat bahçesi gezisi, hem de havuz kullanımı için gittik.Zaten konaklama için gittiyseniz bu söylediğim(kahvaltı,konaklama,hayvanat bahçesi gezisi ve havuz keyfi)şeyleri yapabiliyorsunuz.Günübirlik gitmektense bu şekilde gitmenizi tavsiye ederiz.

Tesisin içerisinde gerçekten olanaklar çok ama çok geniş bir yelpaze de sizlere sunuluyor.Tesisin içerisinde 2 adet havuz,konaklama alanları(Ev ve Oda),çocuklar için oyun alanları,restoran,büfe,hayvanat bahçesi daha neler neler…Detaylı olarak nelerin olduğunu incelemek isterseniz Ponezköy Hayvanat Bahçesi yazımızı incelemenizi öneririz.

Bunun haricinde çok değişik aktiviteler de yapabilirsiniz.Ormanın içerisinden ve daha sonra göletin üzerinden teleferik sistemiyle kayabilirsiniz.Baştan söyleyelim gerçekten çok korkutucu ve tehlikeliydi.Özellikle ben bir an kalbimin duracağını hissettim.Gaza gelip benim gibi binmeyin:)

Tabi bu güzelliklerin bir de acı tarafı var,tabi ki de fiyatlar.Adamlar o kadar güzel yapmışlar ki ormanda deli gibi para harcatıyorlar.Gidince pazarlama budur dedim ve bir güzel yolunmamızı izledim:). Şaka bir tarafa bunun karşılığını da zaten alıyorsunuz.Ondan dolayı çok da üzülmedik.Belki ben içten içe üzülmüş olabilirim ama Elif oralı bile olmadı:)

Artık yavaştan kelimelerimizi noktalayıp, sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.Videomuz demişken 25 dakikalık uzun bir video oldu bu defa.O kadar güzel manzaralar ile karşılaştık ki kendimizi tutamayıp çektik her tarafı.Bu defa ki videomuz biraz sohbet tadında geçti,fakat beğeneceğinizi umuyoruz.

 

Polonezköy Hayvanat Bahçesi

Kendinize çok iyi bakın ve Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın. Youtube kanalımıza BURADAN ulaşabilirsiniz.Hep güzellikler ile kalmanız dileğiyle, hoşçakalın…


Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir