içinde

Marmara Ereğlisi Nasıl Bir Yer?

Marmara Ereğlisi Vblog ‘undan herkese merhabalar.Malumunuz videolarımızı Youtube kanalımızdan yayınladıktan sonra blogumuzda da yayınlıyoruz.Sadece yayınlamak yetmiyor.Çünkü çok yavan oluyor.Hem bazı kişiler için izlemektense, okumak daha güzel geldiğinden bir kaç satır yazma gereksinimi duyuyoruz.

Neden Marmara Ereğlisi’ne gittik? Nedeni gayet basit. Çünkü Büyükçekmece’ye taşındık.Hal böyle olunca Tekirdağ ve çevresine daha yakın olduk.Bizde haftasonu mİsafirlerimizi de alıp Marmara Ereğlisi’ne gittik.

Peki ne yaptık? gidip bir güzel gezdik.Aslında yüzmeyi düşündük fakat çocuklardan dolayı zor olabileceğini düşünerek o planı iptal ettik. İyi ki de iptal etmişiz.Nedeni ise,bildiğiniz süper hücreli(Abartı var biraz 🙂 ) bir fırtınaya denk gelmemizdi.

Fırtınalı fakat çok güzel bir gün geçirdik.Bu arada tanıtım yazılarımız da anılarımızı ve yaşadıklarımızı çok çok az anlatıyoruz.Mesela Marmara Ereğlisi yazımızda bunu anlayabilirsiniz.Fakat vblog yazılarımız da sadece anılarımızı ve gözlemlerimizi anlatıyoruz.Zaten diğer yazımızda yeterince bilgi mevcut.

Konumuza geri dönersek haftasonu tatilinizde eğlenceli ve güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız Marmara Ereğlisi’ni tercih edebilirsiniz.Gerçekten kendi halinde minik ve şirin bir tatil beldesi.Hem denizi ve sahili de çok güzel.

Bu arada videoda belirtmemişiz fakat Yengenin Yeri isimli ev yemekleri yapan yere gitmenizi şiddetle tavsiye ederiz.Gerçekten de ev yemekleri gibi bir tat alıyorsunuz.

Marmara Ereğlisi Tekirdağ’ın Güzelliği

Marmara Ereğlisi heykel
Sahilin girişinde sizi çok güzel bir heykel karşılıyor.Bizde böyle bir fırsatı tepmeyip hemen fotoğraf çektik.

Bunlara ek olarak Marmara Ereğlisi Nerede? Nasıl Gidilir? Neler Yapılır gibi sorularınıza da Marmara Ereğlisi yazımızda bulabilirsiniz.

Unutmadan Pazar günü giderseniz Silivri de, hemen yolunuz üzerinde çok güzel bir pazar var.Yöresel ürünleri de bulabileceğiniz uzun uzadıya bu pazarı gezmenizi isterim.Yol üstünde beklemeyeceğiniz bir anda karşınıza çıkıverecek zaten.

Başka bir öneride Metro Turizm Bayrampaşa kalkışlı seferler yapıyor.Rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Neyse karman çorman ettik.Konuyu toparlamak gerekirse biz çok sevdik Marmara Ereğlisini. Sizlerinde sevebileceğini düşündüğümüzden 1 yazı ve 1 vblog hazırladık.Özellikle manzarası ve deniziyle bizi etkiledi.Sonuçta İstanbul sınırları içerisinde olup da bu kadar güzel bir deniz ve kumsal çok nadir bir olgudur.

 


Marmara Ereğlisi Tekirdağ’ın Güzelliği

Youtube kanalımıza Abone oldunuz mu? Olmadıysanız lütfen BURADAN abone olun…

Videomuzu ve yazımızı beğenip yorum yapmayı unutmayın.Kendinize çok ama çok iyi bakın.Hep güzellikler ile kalın.Tabi en önemlisi bizi hep takipte kalın.


Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir