içinde

Kemal Sunal En Komik Sahneler

kaynak

Kemal Sunal Komik Sahneleri içeriğimizden herkese merhabalar.Bizde ki Kemal Sunal sevgisi çok ama çok farklı.Bir nesil hatta yeni nesil bile Kemal Sunal filmleriyle büyüdü ve büyümeye devam ediyor.

Her defasında farklı tatlar aldığımız filmleri gönlümüze taht kurmuş durumda.100 defa izlenen bir film nasıl olur da hala güldürür? Bunun cevabı tabi ki de Kemal Sunal.

Erken yaşta bize veda eden usta sanatçı arkasında unutulmaz eserler bıraktı.Bizde internet de gezinirken bir videoya denk geldik ve bu Pazar günü yüzünüzü güldürmek istedik.

Videoya geçmeden önce Kemal Sunal kimdir? bir tanıyalım.Yorumlarda görüşmek dileğiyle…

Kemal Sunal Kimdir?

11 Kasım 1944 yılında İstanbul da doğan Kemal Sunal, aslen Malatya lıdır. Annesi Saime Hanım babası ise Mustafa Bey in üç erkek evladının en büyüğüdür.

Kendisinden küçük Cengiz ve Cemil adında iki erkek kardeşi daha vardır. Okul hayatına Mimar Sinan İlkokulunda başlayarak Vefa Lisesi nden mezun olmuştur. Dar gelirli bir ailede büyüyen Sunal, yaramaz ama mutlu bir çocukluk geçirmiştir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölüm ünde Üniversite öğrenimine başlayan Sunal, 12 Eylül döneminde öğrenimini yarım bırakmak zorunda kalmıştır.

Lise son sınıfta iken Felsefe Hocasının Müşfik Kenter ile kendisini tanıştırması ile sanat hayatına başlayan Sunal, Zoraki Takip Tiyatro oyunu ile alanında ilk adımını da atmıştır. Bir yıl kadar Kenter Tiyatrosunda çalıştıktan sonra, kısa bir süre de Devekuşu Kabare Tiyatrosunda çalışmıştır. 1973 yılında da Ertem Eğilmez in yönetmenliğini yaptığı Tatlı Dillim filmi ile sinema hayatına başlamıştır. Daha sonra da kalabalık kadrolu filmlerde ufak roller ile devam eden Sunal, art arda aldığı sinema rolleri ile kısa bir sürede zirveye çıkmayı başarmıştır. 1974 yılında evlenen Sunalın, Ali ve Ezo adlarında biri kız, birde erkek çocuğu olmuştur. Filmlerinde gösterdiği başarıyı evliliğinde de gösteren Sunal, mutlu bir evlilik geçirmiştir.

Kemal Sunal ile ilgili ufak bilgiler verdikten sonra videomuza geçelim.Yorumlar kısmından lütfen sizlerde Kemal Sunal ile ilgili videoları bizimle paylaşın…

Bu gönderi güzel ve kolay başvuru formumuzla oluşturuldu. Yayınınızı oluşturun!

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir