içinde

Kamerası En İyi Olan Cep Telefonu Hangisi? 2020

Kamerası En İyi Olan Cep Telefonu Hangisi 2019

Kamerası En İyi Olan Cep Telefonu içeriğimizden herkese merhabalar.Eskiden kamera dediğimiz de, aklımıza büyük cihazlar ve kasetler gelirdi.Şuan ise cebimize sığdırdığımız ve mükemmel ötesi görüntüler elde ettiğimiz cihazlar gelmektedir.

Teknoloji geliştikçe cep telefonları ve beraberin de ki kameralarda gelişti.Bu kadar çeşitlilik ve seçenek varken aklımızda doğal olarak karışıyor.

Bizde,sizler için Kamerası En İyi Olan Cep Telefonlarını derledik.Bakalım sizin seçiminiz hangisi olacak.


1.Huawei Mate 20 Pro

Huwaei Mate 20 Pro

Ön (Selfie) Kamera:24 MP

Dahili Hafıza:128 GB

RAM Kapasitesi:6 GB RAM

Pil Gücü:4200 mAh

Garanti Tipi:Resmi Distribütör Garantili

Ekran Boyutu:6,39 inç

Kamera Çözünürlüğü:40 MP + 20 MP + 8 MP

İlk sıramızda Çin menşeyli Huawei Mate 20 Pro var.Son dönemlerin yıldızı haline dönüşen marka,bir çok kişi tarafından beğenilmektedir.Tek dokunuşla mükemmel ötesi fotoğraflar yakalamak için Huawei Mate Pro versiyonunu tercih edebilirsiniz.Ben bu kadar para veremem bir cep telefonuna diyorsanız, Huawei Mate 20 Lite versiyonunu seçebilirsiniz.Fakat verdiğiniz her kuruşun hakkını verecek fotoğraflar çekmeniz içten bile değil. Huawei Mate Lite ile çekilmiş fotoğraflar için BURAYA bakabilirsiniz.


2.Apple iPhone X

Ön (Selfie) Kamera:7,0 MP

Dahili Hafıza:256 GB

RAM Kapasitesi:3 GB RAM

Pil Gücü:2716 mAh

Garanti Tipi:Resmi Distribütör Garantili

Ekran Boyutu:5,8 inç

Kamera Çözünürlüğü:12 MP + 12

Listemizin 2.sırasını olağan üstü fotoğraflar çeken iphone alıyor.Steve Jobs’ın şaheseri olan iphone, gerçekten de çok ama çok başarılı bir cep telefonu markasıdır.Sağlamlığı ve kendine has işletim sistemiyle bir çok kişinin vazgeçemediği telefon modelidir.Bunların yanı sıra üstün fotoğraf makinası teknolojisi de cabası.Kısacası güzel fotoğraflar çekmek istiyorsanız iphone x modelini tercih edebilirsiniz.iphone x ile çekilmiş fotoğraflara BURADAN ulaşabilirsiniz.


3.Samsung Galaxy S9 Plus Dual Sim

Ön (Selfie) Kamera8,0 MP

Dahili Hafıza:256 GB

RAM Kapasitesi:6 GB RAM

Pil Gücü:3500 mAh

Garanti Tipi:İthalatçı Garantili

Ekran Boyutu:6,2 inç

Kamera Çözünürlüğü:12 MP + 12

Çift Hatlı:Var ( Tek İşlemcili )

Kamerası En İyi Olan Cep Telefonu Hangisi? içeriğimizin 3.tercihi Samsung Galaxy S9 Plus.Son dönemler Huawei ve İphone’un gölgesinde kalmış olsa da hala dünyanın en çok tercih edilen 3 markasından birisi.İnavasyon ve ar-ge için geniş bir bütçe ayıran şirket,cep telefonu kamerası içinde atılımlar yapmaktadır.Samsung S9 Plus ile çekilmiş fotoğraflara bakmak için BURAYA bir göz atabilirsiniz.


4.LG G7 ThinQ

Ön (Selfie) Kamera:8,0 MP

Dahili Hafıza:64 GB

RAM Kapasitesi:4 GB RAM

Pil Gücü:3000 mAh

Garanti Tipi:Resmi Distribütör Garantili

Ekran Boyutu:6,1 inç

Kamera Çözünürlüğü:16 MP + 16 MP

Sağlamlık ve kullanım kolaylığı dendiğinde akla ilk gelen telefon markasıdır.Sektörün Volvo’su olarak tanımlanabilir.Kamerası en iyi olan modeli ise LG G7 THİNQ’dur. 16 mega piksellik kamerası ve doğal çekim moduyla daha sıcak ve gerçekçi fotoğraflar çekebilirsiniz.
LG G7 THİNQ ile çekilmiş fotoğrafları merak ettiyseniz BURAYA bakmanızı öneririm.


5.Xiaomi Mi 8

Ön (Selfie) Kamera:20 MP

Dahili Hafıza:64 GB

RAM Kapasitesi:6 GB RAM

Pil Gücü:3400 mAh

Garanti Tipi:Resmi Distribütör Garantili

Ekran Boyutu:6,21 inç

Kamera Çözünürlüğü:12 MP + 12

Kamerası En İyi Olan Cep Telefonları 2019 isimli içeriğimizin 5.sırasında Çinli telefon markası Xiaomi Mi 8 var.Nasıl okunacağına dair pek fikrimiz oluşmasa da,kullanışlılığı ve kamerasıyla gayet net ve açık olduğu kesin.Alternatif arayanlardansanız, Xiaomi Mi 8 tam size göre.Fiyatı ve kalitesiyle Huawei markasını hatırlatmakta.Kamerasıyla da son dönemler bir çok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.


6.Honor 10

Ön (Selfie) Kamera:24 MP

Dahili Hafıza:128 GB

RAM Kapasitesi:4 GB RAM

Pil Gücü:3400 mAh

Garanti Tipi:Resmi Distribütör Garantili

Ekran Boyutu:5,84 inç

Kamera Çözünürlüğü:24 MP + 16 MP

Listemizin 6.sırasını ise pek bilinmedik bir marka olan Honor’un 10 versiyonu alıyor.İki ön ve bir selfie kamerasına üstün kamera teknolojisi eşlik ediyor.Arka kamerasında biri 24 MP ve diğeri 16MP teknoloji var. Farklılık ve değişim için HONOR marka telefonu tercih edebilirsiniz.


7.Huawei P20 Pro

Huawei devinin bir diğer modeli olan P20 Pro da,Mate serisi kadar başarılı ve etkileyici fotoğraflar çekmektedir.Arkada yer alan 3 kamerası ile gerçekten profesyonel ve gerçekçi fotoğralar çekmenizi sağlayacaktır. Huawei P20 pro ile tek yapmanız,güzel bir hikaye bulup ekrana dokunmanız,gerisini Huawei P20 pro halledecektir.Bu kadar para verilir mi? Diyenleri duyar gibiyiz o zaman Lite versiyonunu seçmenizi öneririz.


Editörün Seçimi

Yapmış olduğumuz denemeler ve incelemeler sonucu Huawei Mate 20 pro ve Huawei P20 pro önce çıkmaktadır.Kısacası güzel fotoğraflar çekmek için Huawei güzel bir tercih olacaktır.Aşağıda Huawei lite ile çekilmiş fotoğrafların olduğu bir adres paylaşacağız.Unutmayın sadece lite ile çekilmiş.Pro versiyonunda neler çıkarmış bilemedik.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir